Čia pateikiamos pagrindinės prekių grąžinimo ir kokybės nuostatos. Visą informaciją galite perskaityti pirkimo sutartyje. Ją rasite informacijos bloke "pirkimo sutartis".

Prekių grąžinimas

Pirkėjas turi teisę, nenurodęs priežasties, grąžinti gautas (atsiimtas) nenaudotas prekes per keturiolika dienų nuo prekių gavimo. Ši nuostata reiškia, kad Pirkėjas, minėtu laikotarpiu, persigalvojęs ar dėl kitų priežasčių nusprendęs atsisakyti Prekės, turi teisę pareikšti Pardavėjui apie savo prašymą grąžinti prekes Pardavėjui ir susigrąžinti sumokėtus pinigus. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti Pirkėjas. Pirkėjo teisė grąžinti prekes taikoma tik fiziniams asmenims.

Prieš grąžindamas prekes Pirkėjas iš anksto informuoja pardavėją elektroniniu paštu info@moto-sprintas.lt ar telefonu 863000968. Gavęs Pirkėjo pranešimą, Pardavėjas išsiunčia patvirtinimą apie pranešimo gavimą ir nurodo kokiu adresu grąžinti prekes.

Grąžinama Prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, plombos, apsauginės plėvelės, prekė pilnos komplektacijos kaip ir gautos, nesubraižyta, nesutepta), dalys nebuvo bandytos sumontuoti (su varžtų sukimo žymėmis ar pan.), nesulaužyta ar kitaip nepažeista. Visos grąžinamos Prekės turi būti su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais bei tais pačiais priedais, su kuriais ir buvo parduotos. Grąžinama Prekė turi būti tvarkingoje originalioje pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pristatyti su Preke) viskas tos pačios sudėties, kokios buvo Pirkėjo įsigyta.  

Pirkėjas atsako už Prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų Prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti. Tai yra Pardavėjas turi teisę vienašališkai sumažinti Pirkėjui grąžinamos sumos dydį, proporcingai minėtam Prekės vertės sumažėjimui.

Prekių kokybė, garantija.

Pardavėjas garantuoja, kad Prekių kokybė atitinka Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos nustatytus standartus, o jeigu tokių standartų nėra numatyta – įprastinius reikalavimus, keliamus Prekių pardavimui mažmeninėje prekyboje.

www.moto-sprintas.lt parduotuvės prekėms yra taikoma 6 mėnesių komercinė kokybės garantija. Pardavėjo teikiama komercinė kokybės garantija neapriboja ir nevaržo vartotojų teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, jiems nustato prekės garantija pagal įstatymą ar kiti teisės aktai.

Pardavėjo prekės garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos ir apkrovos, prekė naudota pagal jos paskirtį, dalys naudotos jai numatytoje (prekės aprašyme nurodytoje) transporto priemonėje. Prieš naudodamasis preke Pirkėjas turi atidžiai perskaityti prekės eksploatavimo instrukcija ir ja vadovautis jei tokia yra.

Variklio sudedamosioms dalims ir elektros sistemos dalims (bet kuri dalis per kurią bent laikinai prateka bet kurios įtampos elektros srovė) komercinė 6 mėnesių kokybės garantija taikoma tik tada, kai dalis(ys) buvo sumontuota profesionaliai. Tai yra detalė į transporto priemonę buvo įdėta automobilių ar motociklų servise ir Pirkėjas Pardavėjui gali pateikti atliktų darbų įrodančius dokumentus (sąskaitą faktūrą, darbų atlikimo aktą ar pan.)