Prekių įsigijimo eiga

Mes stengiamės, kad prekių paieška ir įsigijimas mūsų tinklapyje jums būtų kuo paprastesnis ir greitesnis. Šiame skyriuje pateikiame trumpą pirkimo ir prekių pristatymo Jums eigą.
Kairiajame pagrindinio puslapio stulpelyje rasite prekes pagal kategorijas. Paspaudę ant šalia esančios varnelės išskleisite subkategorijas. Taip pat prekių paieškai rekomenduojame pasinaudoti paieškos laukeliu. Suradę reikiamą prekę spauskite mygtuką "Į KREPŠELĮ". Jei pageidaujate įsigyti daugiau prekių, spauskite "TĘSTI APSIPIRKIMĄjei ne, "PEREITI PRIE APMOKĖJIMO". 
Po to, kai įsidėjote viską ko norėjote į prekių krepšelį, spauskite "KREPŠELIS" mygtuką esantį dešinėje pusėje viršutiniame kampe. 
Užpildykite asmens duomenis ir pristatymo adresą. Rekomenduojame uždėti varnelę ties "SUKURTI PASKYRĄ", tokiu būdu sekantį kartą reikės įvesti tik elektroninį paštą ir slaptažodį. Visi duomenys bus išsaugoti, taip pat tokiu būdu galėsite kaupti nuolaidų taškus! Ties "PRISTATYMO BŪDAS" uždėkite taškelį kokiu būdu norite gauti prekes. Šalia matysite pristatymo kainą. Ties "APMOKĖJIMO BŪDAS" uždėkite taškelį kokiu būdu pageidaujate atsiskaityti. Pasinaudokite šone slinkimo juosta, kad pamatyti visus galimus atsiskaitymo būdus. Žemiau pažymėkite varnelę "sutinku su pirkimo sąlygomis" ir spauskite mygtuką "PIRKTI". Viskas! laukiate siuntos.

Pastaba: Pasirinkus mokėjimo būdą ir nuspaudus mygtuką "PIRKTI" grįžti atgal ir pakeisti pasirinkimą nebus galima.
Apie siuntos paruošimo ir išsiuntimo eigą būsite papildomai informuojami žinute į nurodytą elektroninį paštą. Taip pat užsakymo būklę galėsite matyti prisijungę prie savo paskyros.
Kaip atsiimti prekes iš pašto automatų informacijos rasite www.omniva.lt arba www.dpd.lt Iš tiesų tai labai paprasta. Į mobilų telefoną (kurį nurodėte registruodamiesi) SMS žinute gausite PIN kodą (-us), šiuos kodus įvedus nurodytame pašto automate atsidarys durelės iš kur ir paimsite savo siuntą.

Pateikti užsakymai pradedami vykdyti sekančią darbo dieną.

 LINKIME GERŲ PIRKINIŲ !

  p.s visada kruopščiai perskaitykite prekės aprašymą, jei nesate įsitikinę ar prekė jums tiks, visada galite pasikonsultuoti su mumis rašydami užklausas kontaktų formoje arba skambindami. Taip pat užklausas galite siųsti jei neradote jums reikiamos detalės, nes dalių galime pasiūlyti daugiau negu yra šioje elektroninėje parduotuvėje.

 Jei kyla papildomų klausimų skambinkite tel. 863000968 I-V (9-17val.)