Prekių grąžinimas vykdomas pagal www.moto-sprintas.lt pirkimo pardavimo taisyklių 7 punktą.

7. Prekių grąžinimas

7.1 Parduotos nekokybiškos ar brokuotos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=420479&p_query=&p_tr2=2

7.2 Prieš grąžindamas prekes Pirkėjas iš anksto informuoja pardavėją kontaktų skyriuje nurodytu elektroniniu paštu ar telefonu.

7.3  Prie grąžinamos prekės Pardavėjas prideda "Prekių grąžinimo aktą" kuriame nurodo grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį, grąžinimo priežastis ir kt.

7.4 grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje su barkodu (jei tokia buvo);

7.5 prekė turi būti nenaudota, Pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos.

7.6 grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;

7.7 grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

7.8 Persiuntimo išlaidas Pirkėjas už grąžintas prekes susimoka pats, išskyrus tuos atvejus, kai gavo ne tą prekę arba ji buvo brokuota.

Atkreipiame dėmesį jog: www.moto-sprintas.lt tinklapyje parduotos ELEKTROS IR ELEKTRONIKOS DALYS kaip PVZ: CDI valdikliai, komutatoriai, srovės lygintuvai, aukštos įtampos ritės, relės, generatoriai, starteriai, akumuliatoriai ir kitos elektronikos dalys ATGAL NEPRIIMAMOS.